Наш Jou Tube канал

tenor

Вибрати мову

banner 275x320

logo-osvita.ua

4b1486cdfc6caff6f578f89e0d9e17d8

4 nav

rco logo

centr ocinjuvannja_jakosti

uon

370x150 roi_logo_6

rosvita-banner

rmmk

Педпреса

pedrada

533

270913-1

Самоврядування в дії
Свято Науки PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Середа, 01 листопада 2017, 11:17

«Свято Науки»

        27 жовтня 2017 року у приміщенні актової зали РКГ «Престиж» відбулося справжнє «Свято Науки» - урочисте відкриття І етапу олімпіад з базових дисциплін. Розпочалися урочистості з виконання Гімну України та привітання всіх присутніх директором гімназії. Для налаштування учасників олімпіад на позитив, члени учнівського Парламенту гімназії підготували і показали коротку постановку, в ході якої, виконуючи роль Богині тієї чи іншої науки, побажали натхнення та успіхів. На останок, виконавши гімн гімназії, учасники олімпіад розійшлися по своїх кабінетах. Віримо, що результати нікого не розчарують!

IMG 6086 IMG 6087
IMG 6093 IMG 6097


 
День самоврядув PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
П'ятниця, 29 вересня 2017, 11:50

День учнівського самоврядування

29 вересня 2017 року у РКГ «Престиж» відбувся День учнівського самоврядування – день, коли вчителі могли трішки відпочити, а учні – сповна відчути на собі нелегку працю педагога. Символічно, що цей день традиційно проводиться напередодні Дня працівників освіти. Керівний склад учнівського Парламенту гімназії перебрав на себе обовязки адміністрації закладу. Дублери директора та його заступників провели нараду, на якій чітко окреслили план роботи на день. Вже традиційним цього дня стало проведення уроків батьками наших учнів. Цікаві розповіді, майстер-класи та багато іншого безумовно допомогли батькам краще зрозуміти працю вчителя, а учням по іншому поглянути на своїх батьків.

IMG 20170929_083644 IMG 1421
IMG 5815 IMG 5832
IMG 5854 IMG 5863
IMG 5866 IMG 5873


 
Урок демократії PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Понеділок, 18 вересня 2017, 19:31

Урок демократії

       18 вересня 2017 року відбувся урок демократії для лідерів учнівського самоврядування РКГ «Престиж». Діти ознайомилися з поняттям демократії та її  складовими, більше дізналися про форми демократії, наводили приклади демократичних процесів у нашій країні та за кордоном. Окрім цього, обговорили учнівське самоврядування як базовий інститут демократії в школі. Наприкінці заняття, завдяки тестуванню, кожен мав змогу визначити місце демократії у своєму житті та висловитися з приводу демократичних процесів у нашій гімназії.

IMG 5734 IMG 5736


 
Збори УПГ PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Понеділок, 11 вересня 2017, 16:04

Збори учнівського парламенту РКГ «Престиж»

       11 вересня 2017 року відбулися Збори учнівського парламенту РКГ «Престиж». Головним питанням порядку денного стало обрання голів комітетів. Окрім цього, голова Парламенту гімназії, Лиціюк Микола, ознайомив усіх присутніх з графіком засідань УПГ на І семестр 2017-2018 н.р. та подальшим плануванням роботи. 

IMG 5659 IMG 5665


 
Актив УПГ PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Середа, 24 травня 2017, 10:35

Вітаємо новообрану команду УПГ

            Голова УПГ                            Заступник голови

         Лиціюк Микола                       Лепський Максим

IMG 4680 IMG 4687

 

              Секретар

   Совпенець Олександра

IMG 4683

 
Від лідера учнівського самоврядування – до активної особистості громадянина PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Вівторок, 23 травня 2017, 11:00

Від лідера учнівського самоврядування – до активної особистості громадянина

     22 травня 2017 року в РКГ «Престиж» відбулися вибори голови учнівського Парламенту. Бажання позмагатися за «крісло» лідера учнівського колективу виявили троє учнів: Лепський Максим, Лиціюк Микола та Совпенець Олександра. В ході передвиборчої кампанії, всі учні гімназії мали змогу ознайомитися з програмою кожного з кандидатів і визначитися з вибором. Отож, ось він момент істини. Пост голови учнівського Парламенту гімназії у 2017-2018 навчальному році посяде Лиціюк Микола. Вітаємо з перемогою та бажаємо плідної праці на посаді!

IMG 4674 IMG 4677


 

УВАГА! Стартує передвиборча кампанія!

Знайомтеся з програмами кандидатів на пост голови Учнівського парламенту гімназії та обирайте кращого!


 

Совпенець Олександра

Учениця 8-Ф класу РКГ "Престиж"

Кандидат на пост голови учнівського Парламенту гімназії

На даній посаді я спробую вмовити керівництво школи:

 1.Зменшити кількість домашнього завдання на вихідні

 2.За бажанням дітей вмикати фільми на виховних годинах (фільм обирають учні)

 3.Проводити менше концертів, свят, і днів пам’яті перед семестровими та річними контрольними (учні просто фізично не встигають)

 4.Зменшити використання паперу (наприклад не заводити зошити на інформатику та трудове навчання)

 В кінці року можна зібрати всі використані зошити та віддати на переробку.


Лиціюк Микола

Кандидат на голову учнівського Парламенту Рівненської класичної гімназії “Престиж”

    Я, Лиціюк Микола, учень 9 класу, балотуюсь  на  посаду голови учнівського Парламенту Рівненської класичної гімназії “Престиж” з метою ще більшої самореалізації та покращення співпраці між класами.
Я хочу поділитись з вами своїм життєвим кредо, яке звучить так:
The only thing in life achieved without effort is failure.
Єдина річ, що дається в житі без зусиль – це невдача.

    Саме з таким кредо я йду по життю, та докладаю максимальних зусиль до своєї роботи, до роботи, яка мені цікава, яка дає мені досвід. Саме посада голови Парламенту дасть мені той досвід, який дасть мені змогу йти по життю самостійно з уже сформованою громадською позицією.

    На цей час я є заступником голови учнівського Парламенту та знаю, що будь-яка робота потребує відповідального та охайного відношення. Для мене відповідальність не тягар, а заохочення перед новою роботою, новим досвідом, який не завжди легко здобути.

    Я є депутатом парламенту дітей міста Рівне. Я займаю посаду голови комісії інформації та зовнішніх звязків та балотуюсь на посаду голови Парламенту. За час навчання в Парламенті я брав участь у багатьох проектах, акціях, та заходах. Ці заходи були дещо новими для мене, яке швидко стали частиною мене, вони надали мені дуже великий досвід та багато приємних й незабутніх емоцій. І коли я зрозумів, що маю певну тягу до лідерства, я вирішив спробувати себе на посаді голови учнівського Парламенту.

    На наступний навчальний рік я пропоную реалізувати такі проекти:
1. Міс та Містер РКГ Престиж
Суть проекту заклечається у певному конкурсі в якому будуть задіяні самі учасники та безпосередньо члени журі. Учасники брати участь у трьох конкурсах, за кожний з них вони отримують певну кількість балів від журі (від 1 до 5). По закінченню конкурсів одна пара учасників отримує 5 балів з залу (пара визначається голосуванням в залі), за підрахунком голосів визначається переможець.
Перший конкурс: Учасники повинні продемонструвати свої таланти (танці, спів, читання віршів і тд.)
Другий конкурс: Учасники повинні продемонструвати свої відеоролики про те, як вони проводять вільний час разом.(Зарання зняті)
Третій конкурс: Конкурс ситуацій. Учасники методом жеребкування отримують завдання та ситуації. Наприклад, придумати рекламу по продажі швабри, а потім потанцювати з нею.

2. "Хто зверху?" Умови проведення аналогічні з умовами відомого телевізійного проекту.


 

Lepskiy

Мене звати

ЛЕПСЬКИЙ МАКСИМ 

Я учень 8-М класу РКГ "Престиж".

Добре навчаюся.  

Люблю читати книги та грати у футбол. 

Учасник олімпіад з фізики та математики.

Люблю подорожувати.

Я балотуюся на пост ГОЛОВИ УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ ГІМНАЗІЇ.

 

Голова учнівського парламенту

11111

Справжній лідер самоврядування. Він має бути обізнаний зі станом усіх справ, що виконуються, реалізуються чи готуються в колективі. Повинен вміти надати тактовну і повноцінну допомогу будь-кому з членів свого колективу у виконанні того чи іншого завдання, сприяти встановленню доброзичливих та теплих стосунків між усіма учасниками процесу самоврядування, турбуватися про створення позитивного іміджу свого закладу.


Переглянути презентацію...

 

Валентинка для героя

Зовсім скоро на всіх нас чекає магічна феєрія Дня Святого Валентина – дня, коли у повітрі витає атмосфера любові, щирості та романтики. Хтось цього дня отримає квіти, «валентинку» чи солодкий подарунок. А хтось можливо і почує таке довгоочікуване зізнання в коханні.

Однак, ми не повинні забувати тих, завдяки кому маємо змогу ходити на навчання, роботу чи навіть просто безтурботно гуляти вулицями міста, тих, хто береже і захищає наш спокій ціною власного життя. Найменше, що ми можемо для них зробити – це подарувати краплинку своєї любові та вдячності, викликати посмішку на стомленому постійними обстрілами обличчі. Саме тому, напередодні такого гарного свята, Дня всіх закоханих, і ми хочемо освідчитися у своїх теплих почуттях захисникам та героям України. А зробимо ми це передавши їм традиційні для цього свята «валентинки» та невеличкі солодкі сюрпризи в рамках міської акції «Валентинка для героя». Доставити наші подаруночки безпосередньо на передову допоможе Оперативне командування «Захід».  Віримо, що щирі слова дітей стануть оберегами від куль та вибухів, як віримо у перемогу правди, світла, у перемогу України!

 

Комітет УПГ з питань інформації «Мегафон»

 
IІ міський пісенний фестиваль «Гіт-арт Fest 2016» PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Вівторок, 29 листопада 2016, 16:26

IІ міський пісенний фестиваль «Гіт-арт Fest 2016»

ВІТАЄМО ДІВЧАТ 9-А КЛАСУ З ПЕРЕМОГОЮ:
(Лауреат 1 премії в номінації "Ансамблі")! 

 
Допомогти так легко! PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Вівторок, 29 листопада 2016, 16:14

Звернення

Парламенту дітей міста Рівне

logo-slogan-final

 
День пам’яті жертв голодомору PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
П'ятниця, 25 листопада 2016, 15:06

Пам’яті жертв Голодомору

 ____3

 
Правила учнівства PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
П'ятниця, 25 листопада 2016, 13:41

Права і обов’язки школярів

 __3

 
День Гідності та Свободи PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Четвер, 24 листопада 2016, 08:49

День Гідності та Свободи

GS ____1

 
Сімейні перегони 20.11.2016 PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Понеділок, 21 листопада 2016, 14:47

Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив Рівненської класичної  гімназії «Престиж»  вітає родину Шарчуків  з почесним ІІІ місцем

в обласних змаганнях «Сімейні перегони. Велика родина» 

simeini peregonu_5

 
Змагання з шахів та шашок PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Понеділок, 21 листопада 2016, 14:44

Змагання з шахів та шашок

waxu RKG_1

 
День іменинника PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
Понеділок, 21 листопада 2016, 10:22

День іменинника у п'ятих класах

Den imenunnuka_IMG_1579

 
Екологічні змагання PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
П'ятниця, 18 листопада 2016, 16:43

Конкурс "Годівничка для синички" та екологічна гра "Пташиний ярмарок"

Ptaw jarmarok_IMG_1502

 
Тиждень безпеки дорожнього руху PDF Друк e-mail
Новини - Самоврядування в дії
П'ятниця, 18 листопада 2016, 10:07

Тиждень безпеки дорожнього руху

Bezpeka IMG_1430

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 4
Рівне:
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші партнери
 • 4.png
 • 331aad7-21.jpg
 • 10404858_1511440672450531_6642915776643052105_n.jpg
 • d5am14na_.jpg
 • flex-logo.jpg
 • img_1.jpg
 • logo 1.jpg
 • new_logo.jpg
 • normal_2029.jpg
 • photo.jpg
 • ukrainian_red_cross_symbol.jpg
 • zavantazenna11-20d23c8ac4.jpg
Опитуваня
Вам подобається навчатись в Престижі?
 
Лічильник відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні31
mod_vvisit_counterВчора180
mod_vvisit_counterЗа тиждень2259
mod_vvisit_counterПопередній тиждень2488
mod_vvisit_counterЗа місяць2259
mod_vvisit_counterПопредній місяць8988
mod_vvisit_counterВсього708046

Online (на протязі 20 хв.): 2
Ваш IP: 3.234.214.179
,
Зараз: 2019-12-07 04:33