Наш Jou Tube канал

tenor

Вибрати мову

banner 275x320

logo-osvita.ua

4b1486cdfc6caff6f578f89e0d9e17d8

4 nav

rco logo

centr ocinjuvannja_jakosti

uon

370x150 roi_logo_6

rosvita-banner

rmmk

Педпреса

pedrada

533

270913-1

Військово-патріотичне виховання

History Ukraine_Army

Foto Andriy_yakovich

 Єфімов Андрій Якович -  заступник директора з виховної роботи, вчитель предмета "Захист Вітчизни", капітан запасу, керує роботою з організації військово-патріотичного виховання у Рівненській класичній  гімназії "Престиж".

 

 

 

  

 ЗАХОДИ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ У ГІМНАЗІЇ

003Закріплюємо знання на практиці PDF Друк e-mail
Новини - Військово-патріотичне виховання
Субота, 03 лютого 2018, 20:47

Закріплюємо знання на практиці

Вже стають доброю традицією відвідини в/ч 4240 учнями Рівненської класичної гімназії «Престиж». Ось і учора юнаки 10 кл. побували у знайомій військовій частині, де  для них було організоване практичне заняття за розділом «Вогнева підготовка» з неповного розбирання та збирання автомата Калашникова АК-74. Також старшокласники ознайомилися та потримали у руках зразки стрілецької зброї, що є на озброєнні Збройних сил України. Проводив заняття командир взводу старший лейтенант Сподар Тарас Романович. По-військовому чітко й лаконічно він розповів про тонкощі утримання та використання зброї, які трапляються у бойовій ситуації, адже сам знає це з досвіду перебування у зоні АТО. Цікавими й повчальними для хлопців були також довірливі бесіди у невимушеній обстановці з військовослужбовцями, які перебувають на строковій службі.

Дирекція гімназії висловлює подяку заступнику командира частини по роботі з особовим складом майору Іллюшину Сергію Віталійовичу за допомогу в організації заняття. Сподіваємося, попереду нас чекає ще чимало цікавих зустрічей.

IMG 20180202_135405_373 IMG 20180202_135402_038
IMG 20180202_135350_127 20180131 124725


 

IX міський літературно-краєзнавчий конкурс
для дітей та юнацтва
«Рівне
- місто моє»

 

Загальна тематика конкурсних робіт:

 

«Українська революція в історії м. Рівне»

(до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років)

IX міський літературно-краєзнавчий конкурс для дітей та юнацтва «Рівне - місто моє» проводиться з метою формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному вихованню особистості; збереження та усвідомлення знань про історію свого міста, поваги до своєї маленької Батьківщини, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; висвітлення подій Української революції 1917-1921 років.

Конкурс проводиться за інформаційної підтримки редакції газети «Сім днів» Рівненської міської ради.

Умови Конкурсу:

 

-         до участі запрошуються учні 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Рівне;

-         на Конкурс приймаються творчі роботи, написані українською мовою у жанрі прози та поезії (раніше не були опубліковані), які можуть супроводжуватися малюнками, фотографіями, аудіо- відеозаписами виконаними авторами;

-         орієнтовний об’єм - 2-3 рукописні або 1-2 друковані (14-й кегель, 1,5 інтервал) сторінки формату А-4 (за можливості в електронному варіанті);

-         електронна презентація (за бажанням);

-         кожному учаснику необхідно повідомити свої П.І.Б., рік народження, домашню адресу, контактні телефони, навчальний заклад, клас;

-         використання та обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

-         творчі роботи з позначкою «На конкурс» надсилаються до 1 серпня 2017 р. за адресою: 33027 м. Рівне, вул. Київська, 44 Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Короленка

 

Критерії оцінювання робіт:

 

-          оригінальність змісту та оформлення;

-          творчий підхід, креативність та відповідність темі;

-          грамотність та мовленнєве багатство;

-          використання додаткових матеріалів;

-          повнота розкриття теми;

-          власна думка щодо проблем, пов’язаних з тематикою;

-          комплексний та аналітичний підхід до вивчення теми;

-          охайність.

 

Підведення підсумків Конкурсу

 

За рішенням журі переможці Конкурсу нагороджуються:

-          грошовими преміями: за 1 місце - 150 грн., за II місце - 100 грн., за третє місце - 50 грн., заохочувальний приз - 25 грн.;

-          дипломами від управління культури Рівненського міськвиконкому;

-          подарунками від спонсорів та партнерів (при наявності).

 

Нагородження буде відбуватись під час урочистостей, приурочених до Дня міста.

Роботи учасників Конкурсу не рецензуються.

Висвітлення ходу Конкурсу

 

Оголошення про Конкурс, списки переможців та кращі роботи публікуються на сторінках газети «Сім днів» та розміщуються на сайті http://cbs.rv.ua

  

 

ГУРБИ  КЛИЧУТЬ 

Ми усі добре знаємо істину: щоб мати достойне майбутнє, треба пам?ятати звитяжне минуле. Ще краще, коли не просто з підручника дізнаватися про певні події та історичні факти, а мати змогу сьогодні доторкнутися до них, пережити їх серцем.

Саме це було головною метою військово-патріотичного вишколу «Рівне-Гурби-Пересопниця», який пройшов 7-9 червня 2017 року в урочищі Гурби Здолбунівського району. Серед команд 14 навчальних закладів міста була й команда РКГ «Престиж» на чолі з заступником директора з виховної роботи, вчителем Захисту Вітчизни Єфімовим Андрієм Яковичем.

Життя у таборі велося за армійським розпорядком, з підйомом о 6.30 ранку і відбоєм о 23.00. Усі три дні були розписані по годинах. Розподілені на групи юнаки відвідували заняття військово-спортивного спрямування, а саме з тактичної медицини, рукопашного бою, страйкболу, орієнтування на місцевості. Крім того до програми вишколу увійшли історико-краєзнавчі й культосвітні заходи: перегляд вистави «Недитячі ігри» у виконанні самодіяльного театру «Сонях», екскурсія до монастиря та відреконструйованої криївки вояків УПА. Ввечері ж біля багаття учні залюбки співали під гітару повстанські та сучасні українські пісні. Аж до заходу сонця зажурливо лунала над галявиною «Там під Львівським замком…» та бадьорила  «Надія є».

Завершився вишкіл екскурсією до музейного комплексу культурно-археологічного центру «Пересопниця», на території якого усім керівникам та учням були вручені подяки Рівненського міського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка.

Упродовж вишколу юнаки поглибили свої знання з історії визвольних змагань українського народу, удосконалили набуті на уроках Захисту Вітчизни військово-прикладні навички та отримали вагомий досвід життя у природніх умовах. І хоча були трохи втомлені, виявили безперечне бажання й надалі брати участь у подібних проектах. 

Комітет УПГ з питань інформації «Мегафон»


 
Лісовий вишкіл PDF Друк e-mail
Новини - Військово-патріотичне виховання
Середа, 31 травня 2017, 16:05

Лісовий  вишкіл

 01

Одним  з визначних традиційних заходів у Рівненській класичній гімназії «Престиж» є масові виїзди на початку та в кінці навчального року до лісового масиву смт. Козлин для проведення Дня здоров?я.  Не став виключенням і цей рік, коли 29 травня учні 5-10 класів відвідали своє улюблене місце.

Програма впродовж перебування на природі завжди досить насичена. Та серед розваг та спортивних змагань неодмінним є військово-спортивний вишкіл для юнаків та дівчат 9-10 кл. під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни, заступника директора з виховної роботи Єфімова Андрія Яковича.

Відразу по приїзді юнаки готують сектор для стрільби з пневматичної гвинтівки, розвішують мішені - кольорові надувні кульки. Для усіх охочих  повправлятися у влучності обов?язково проводиться інструктаж з безпеки життєдіяльності. Хоча влучити у кульку, що постійно хитається від вітерця, доволі непросто, вдачливих стрільців знаходиться чимало.

Після стрільб проводиться заняття з основ рукопашного бою, у ході якого дівчата вивчають елементи самозахисту, а юнаки удосконалюють набуту ударну техніку та вивчають прийоми захисту від нападника, озброєного ножем. Більш підготовлені беруть участь в учбово-тренувальних поєдинках.

Незважаючи на те, що заняття не є обов?язковими, оскільки сам виїзд передбачає відпочинок та й розваг, бажаючих ще раз випробувати себе завжди достатньо.

А коли ж заняття закінчилося, усі гуртом під гітару розучували пісню «Надія є», запропоновану Андрієм Яковичем як своєрідну ПРЕСТИЖівську візитівку.

 02 03
 04 05 

ПОНЮХАЛИ  ПОПРОХУ

         25 квітня у рамках навчально-польових зборів за програмою предмета Захист Вітчизни юнаки 11 класу Рівненської класичної гімназії «Престиж», як і всі випускники шкіл міста, побували на загальновійськовому полігоні смт. Любомирка. Це було підсумкове заняття з вивчення розділу «Вогнева підготовка».

Упродовж декількох годин юнаки працювали на трьох точках.  Спочатку було ознайомлення з тактико-технічними та бойовими характеристиками БМП-1 (бойової машини піхоти). Хлопцям випала нагода посидіти на броні та у відсіках для десанту справді бойової машини, адже вона повернулася з охопленого війною Донбасу. Потім повправлялися у розбиранні та збиранні АК-74. На останній точці, одягнувши каски та бронежилети й пройшовши додатково інструктаж з безпеки життєдіяльності, хлопці виконали початкову вправу стрільб з автомата Калашникова. І хоча мішені падали не у всіх, зате усі, як кажуть, нюхнули справжнього пороху.

001 002
003 004


 

21 КВІТНЯ 

   У рамках заходів з військово-патріотичного виховання учнівської молоді  21 квітня юнаки 10-го класу Рівненської класичної гімназії «Престиж» побували на місці загибелі українського художника Ніла Хасевича. Також відбулася зустріч-бесіла з нашим сучасником Юрієм Журавлем. У рамках цього заходу учні змогли дізнатись щось нове про і сторію нашого рідного краю. Хлопці також отримали змогу поспілкуватись з учнями інших шкіл біля спільного багаття.


 

В гостях у Державної поліції охорони 

010


         У рамках заходів з військово-патріотичного виховання учнівської молоді  7 квітня юнаки 10-го класу Рівненської класичної гімназії «Престиж» побували у смт. Городок на екскурсії до вищого професійного училища Департаменту поліції охорони.

 

ДРУЗЯМ ЗАВЖДИ РАДІ 

Prestizh-07


            Чудово, коли друзі відгукуються на прохання зустрітися, та ще краще, коли самі пропонують зустріч. Дирекція Рівненської класичної гімназії «Престиж» висловлює щиру вдячність Оперативному командуванню «Захід» в особі представника відділу цивільно-військового співробітництва полковника Ковальчука Олександра Федоровича за цікаву та змістовну зустріч, яка відбулася у стінах гімназії.

 
Від Запорозької Січі - до кіборгів АТО PDF Друк e-mail
Новини - Військово-патріотичне виховання
Субота, 29 жовтня 2016, 13:29

ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ СІЧІ - ДО «КІБОРГІВ» АТО           

Одним з основних завдань вивчення предмета Захист Вітчизни є поглиблення знань учнів з історії становлення і розвитку українських одностроїв. Саме цьому був присвячений брейн-ринг, який відбувся 26 жовтня на уроці для юнаків 10 класу під гаслом «Від Запорізької Січі до «кіборгів» АТО». Це черговий захід у ході реалізації проекту військово-патріотичного виховання «Ми – нащадки славного роду», започаткованого цьогоріч.

У заході взяли участь усі хлопці, оскільки змагалися між собою І-е та ІІ-ге відділення взводу класу. Організатором, ведучим та суддею брейн-рингу був вчитель предмета Єфімов А.Я. Під час умовної «перестрілки» хлопці по черзі задавали запитання, підготовлені на основі вивчених тем уроків. Обов?язковою умовою підготовки були запитання, що ґрунтувалися на сьогоднішніх подіях, пов?язаних з обороною Донецького аеропорту у ході протистояння російським агресорам на сході країни.

За підсумками брейн-рингу перемогла дружня нічия, а усі учасники заслужено отримали по 12 балів.

Пропонуємо і вам запитання брейн-рингу, аби перевірити свої знання з історії розвитку Збройних сил України.

 

 1. 1.Сигнальна система оповіщення у козаків.
 2. 2.Слово-термін, що характеризував наступ козацької кінноти.
 3. 3.Хто такі «усуси»?
 4. 4.Під яким урочищем була влаштована козаками пастка у ході битви під Корсунем у 1648 році?
 5. 5.Рік утворення першого загону січових стрільців.
 6. 6.Дата закінчення бойових дій на території України у роки Другої світової війни.
 7. 7.Хто був головнокомандувачем УПА у 1950-1954 роках?
 8. 8.З чого розпочалися бойові у Донецькому аеропорту?
 9. 9.Скільки батальйонів ЗСУ брали участь в обороні Донецького аеропорту?
 10. 10.Скільки часу тривала оборона летовища Донецького міжнародного аеропорту?
 11. 11.Коли захисники аеропорту «кіборги»? Хто їх так нарік?
 12. 12.Які загальні втрати ЗСУ за весь період перебування українських військових в донецькому аеропорту за офіційними даними?
 
На військовій кафедрі PDF Друк e-mail
Новини - Військово-патріотичне виховання
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 12:07

На військовій кафедрі - поки що екскурсійно.

Nac 20161020_145955

 

Головне – початок

 1-2 червня відбувся перший міський навчально-тренувальний збір для керівників та учасників гуртків військово-патріотичного напряму. Справа дуже хороша та цікава для підлітків, бо заняття проходили не у шкільних приміщеннях, а у лісовому масиві смт. Руда Красна.
Від станції до місця розбиття бівуаку трішки пройшлися пішки, такий собі невеличкий марш-кидок у повному турспорядженні.  За програмою першого дня спробували свої сили в орієнтуванні та пересуванні по складній місцевості у пошуках КП, тобто контрольних пунктів (непоганий вийшов екстрім під дощем). Наступного дня повправлялися у використанні спортивного спорядження з налагодженням переправи та подоланням хоча й невеликої, та все ж річки.
У вільний від занять час відбулося представлення команд – учасників збору. Також хлопці брали воду з джерела й самі готували їжу на вогнищі.
А яке задоволення ночувати у наметі! Шкода, що лише 6 команд взяло участь у зборі, але головне - початок.

 

 Пресцентр команди РКГ «Престиж»
«Круті перці»
 
День здоров'я в смт.Козлин PDF Друк e-mail
Новини - Військово-патріотичне виховання
Понеділок, 19 вересня 2016, 08:41

Гартуємося, оволодіваючи військовим мистецтвом.

 20160909 145143

         Під час традиційного виїзду до лісового масиву смт. Козлин для відзначення Дня фізичної культури і спорту окрім різноманітних спортивних турнірів та змагань, організованих вчителями фізкультури, відбулися заходи і військово-патріотичного спрямування.

 

 

День цивільного захисту населення

 

  22 квітня у Рівненській класичній гімназії «Престиж» відбувся День цивільного захисту населення. У рамках заходів пройшли тематичні виховні години до Дня Землі, уроки пам?яті до 30-ої річниці Чорнобильської трагедії, екологічні читання «Бурштиновий рай, чи екологічна катастрофа Рівненщини». Для учнів 1-4 кл. свій виступ презентували учасники екологічної агітбригади «На нас надіється Земля».

 

Герої не вмирають!

    Цими днями минає два роки, коли на Майдані в серці столиці посеред білого дня розстрілювали та по-звірячому забивали до смерті простих українців. Сотні тисяч людей відстоювали своє право на краще та заможніше життя. Ще стільки ж людей допомагали майданівцям чим могли: везли продукти з дому, теплі речі, дрова, посуд, гроші. У ці дні оплакує загиблих на Майдані вся Україна.
    Ці найтрагічніші дні назавжди будуть викарбувані чорними страшними літерами в історії незалежної України. А імена загиблих пам’ятатимуть і тут, на землі, і на небесах.
19 лютого у Рівненській класичній гімназії «Престиж» пройшов вечір пам’яті «Герої не вмирають!». У скорботі разом з представниками благодійної організації «Фонд Руєвіт» та бійцем батальйону «Горинь» Андрієм Леонідовичем згадували загиблих на Майдані, адже у календарі, на жаль, з’явилася ще одна трагічна дата — День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
    Гімназисти тримали жовто-блакитні прапори й прапорці, у їхніх руках були квіти та запалені свічки, жовто-блакитні стрічки на одязі.
Багато хто не міг стримати сліз. Плакали хлопці й дівчата, глибоко зітхаючи та не ховаючи блискучих краплинок на своїх щоках.
Присутні разом співали Гімн, тримаючи руку на серці, разом були в скорботі під час хвилини мовчання.
Вечір закінчився, а свічки пам’яті лишились горіти біля дошки скорботи.
    “Герої не вмирають!” та “Слава Україні!” лунало сьогодні у нашій гімназії.

Комітет з питань інформації та реклами
РКГ «Престиж»

 

Зустріч з волонтерами!

З нагоди Дня Збройних Сил України у Рівненській класичній гімназії «Престиж» пройшов тиждень військово-патріотичного виховання «Ми – нащадки славного роду». Упродовж тижня учні-старшокласники презентували мультиплікаційні презентації та відеоролики про історію становлення та розвитку української армії, її сучасне озброєння. Серед юнаків та дівчат відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту.

 

Зустріч з активістами благодійної організації «Фонд Руєвіт»

16 листопада 2015 року до Рівненської класичної гімназії «Престиж», завітали  справжні патріоти-волонтери  з благодійної організації «Фонд Руєвіт».

Благодійна організація «Фонд Руєвит» створена небайдужими, патріотичними рівнянами, які об’єднались та згуртували навколо себе волонтерів та активістів задля допомоги армії, для забезпечення, по можливості, усім необхідним, що може врятувати життя нашим бійцям в зоні АТО.

Волонтери розповіли, чим вони займаються, яку допомогу та підтримку  надають воїнам . Повідали, як важливо та необхідно в нинішній час підтримувати бійців, як морально так і матеріально. Активісти показали на карті України місця, де їм довелось побувати у зоні АТО, розповіли про побут солдатів. Адже події останніх місяців в котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного із нас почуття щирого й глибокого патріотизму, відчуття причетності до загальнодержавних справ та дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

Активісти учнівського парламенту гімназії у рамках реалізації заходів нової Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді організували благодійну акцію на підтримку захисників України. Гімназисти з допомогою батьків зібрали кошти та закупили 9 комплектів термобілизни, шкарпетки та зібрали велику кількість пластикових кришок для виготовлення протезів пораненим бійцям. Усе це передали благодійній організації «Фонд Руєвіт».

Учні подякували волонтерам за їхню нелегку працю.

 

Актив учнівського парламенту

РКГ «Престиж»

 
Середа, 15 квітня 2015, 17:46

Виставка озброєння

Сьогодні 15 квітня у Рівненській класичній гімназії «Престиж» відбулася виставка зброї та боєприпасів, які знаходяться зараз на озброєнні у бійців антитерористичної операції на сході України. Цікаво перед дітьми виступив волонтер організації «Воїни світла», якого запросили учні 11 класу на чолі з класним керівником Радзієвським В. А.

 
П'ятниця, 13 лютого 2015, 11:37

Ми вас чекаємо! (Відео)

Колектив обласного перинатального центру передав автівку рівненському спецпідрозділу "Тіні" автомобіль, який підлягав списанню. Своїми силами поставили авто на колеса працівники закладу. А ще, медики передали бійцям необхідні ліки та харчі.

 
Субота, 31 січня 2015, 10:14

Ми вас пам'ятаємо, Герої Крут! 

29 січня, виповнилося 97 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія.

 
Вівторок, 27 січня 2015, 22:27

 

Акція єднання

22 січня у Рівненській класичній гімназії «Престиж» пройшла традиційна акція «Єднаймо руки і серця», приурочена Дню Соборності України. На жаль, зараз ми не святкуємо, а відзначаємо цей день, адже рік назад він став чорним, бо відкрив рахунок героям «Небесної сотні», полеглим на Євромайдані. Сьогодні маємо тисячі героїв, які загинули у непримиренному та жорстокому протистоянні з бандгрупуваннями ДНР, ЛНР та російським агресором за волю, суверенітет і цілісність нашої держави. Усім загиблим героям віддаємо щоденну шану хвилиною мовчання та молитвою за Україну.

 
Вівторок, 14 жовтня 2014, 17:39

Конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина - 2014»

Сьогодні, 14 жовтня на майдані Незалежності біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина 2014», у якому змагалися старшокласники шкіл Рівного.

 


Рівне:
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Лічильник відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні136
mod_vvisit_counterВчора254
mod_vvisit_counterЗа тиждень1201
mod_vvisit_counterПопередній тиждень2037
mod_vvisit_counterЗа місяць6520
mod_vvisit_counterПопредній місяць8673
mod_vvisit_counterВсього885446

Online (на протязі 20 хв.): 7
Ваш IP: 3.239.233.139
,
Зараз: 2021-01-28 13:22