Наш Jou Tube канал

tenor

Вибрати мову

banner 275x320

logo-osvita.ua

4b1486cdfc6caff6f578f89e0d9e17d8

4 nav

rco logo

centr ocinjuvannja_jakosti

uon

370x150 roi_logo_6

rosvita-banner

rmmk

Педпреса

pedrada

533

270913-1

Благодійні акції PDF Друк e-mail

Користуючись благодійністю інших,  РКГ „Престиж” теж не стоїть осторонь проблем тих, хто потребує негайної допомоги. В системі виховної роботи  успішно реалізовується програма „Подай руку допомоги”.

 Мета та основні завдання програми

Метою  даної програми є надання дітям малозахищених категорій, які навчаються в школі, найбільшої можливості для участі в шкільному житті, всебічного гармонійного розвитку їхньої особистості в умовах організованого навчально-виховного процесу шляхом залучення їх до занять у гуртках та факультативах, а також до участі у шкільних і позашкільних виховних заходах.

 

Основними завданнями слід вважати:

b3- здійснення ранньої соціальної реабілітації дітей малозахищених категорій через систему заходів економічного і соціального спрямування на базі школи;

- виявлення та відбір дітей, що потребують допомоги;

- реалізація для кожної дитини мети програми.

Основні принципи програми

 Основними принципами програми «Подай руку допомоги» повинні бути:

- пріоритетність розвитку системи заходів щодо надання допомоги дітям малозахищених категорій;

- дотримання загальнодержавних інтересів з урахуванням сучасного стану соціально-економічного розвитку;

 b2- послідовний і системний підхід до реалізації мети та завдань програми; чітка  взаємодія всіх учасників цього процесу, що забезпечить дітям реалізацію можливостей, гарантованих кожному громадянину Конституцією України;

- використання вітчизняного та міжнародного досвіду роботи, сучасних прогресивних методик;

- доступність і гуманність програми.

Доступність програми «Подай руку допомоги» підтверджується тим, що кожна малозахищена дитина та її сім’я може отримати допомогу  у школі.

b1Гуманістичний характер програми полягає  в тому, що діти малозахи-щених категорій перебувають в однакових умовах з іншими дітьми, отримуючи як обов’язкові так і додаткові освітні  послуги, тобто є рівноправними учасниками навчально-виховного процесу.

Напрямки реалізації програми

Враховуючи положення Статуту школи як навчального закладу з додатковими  освітніми послугами, а також особливості організації навчально-виховного процесу, реалізація програми "Подай руку допомоги" здійснюється за такими напрямками:
1. Визначення та відбір дітей малозахищених категорій, що потребують допомоги.
Здійснюється вихователями на основі подання батьками відповідних довідок  медичних установ чи служб соціального захисту населення.
b6. Надання пільг.
Здійснюється піклувальною радою школи згідно законів  і положень щодо соціальної захищеності різних категорій дітей на основі складених шкільними перевірними комісіями актів обстеження  житлово-побутових умов  проживання:
- пільги в оплаті за додаткові освітні послуги.
- пільги в оплаті за харчування.
- придбання підручників.

 

 


b4.Забезпечення продуктами харчування на Різдво та Великдень.
4.Благодійні акції. Проходять протягом навчального року згідно плану виховної роботи школи:
- концерти колективів художньої самодіяльності;
- ярмарки;
- аукціони розпродажу виробів декоративно- прикладного мистецтва, виготовлених руками дітей.

У рамках цієї програми учні школи щорічно беруть участь у міських благодійних заходах до Великодніх свят, у Всеукраїнській благодійній акції "Милосердя", долучаються до акцій Червоного Хреста. У самій школі вже давно традиційними стали двомісячник "Співучасть у долі дитини", благодійний марафон "Різдвяні передзвони", концерт для ветеранів у госпіталі с.Клевань та звітний благодійний концерт творчих колективів "Травневий дивограй " у кінці навчального року.


 Генератором ідей щодо проведення таких акцій завжди виступає директор "Престижу".
Марафон "Різдвяні передзвони" триває протягом грудня і включає у себе декілька благодійних акцій. Це і збір учнями коштів у "скриньку милосердя" на допомогу дітям школи та міста до Міжнародного дня інваліда,  і благодійний аукціон-концерт  "Святий Миколай у кожній хаті", на якому батькам пропонуються роботи учнів школи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, та благодійні новорічні ранки для учнів 1-4 класів, на яких вчителі школи виступають у ролях персонажів захоплюючих сценічно-розважальних програм.

Цьогоріч благодійний марафон "Різдвяні передзвони" зібрав 1608 грн.

b5З нетерпінням учні чекають традиційного звітного благодійного концерту "Травневий дивограй - 2008", де батькам та гостям школи будуть представлені виступи зірок творчих колективів НВК "Престиж".
Зібрані благодійні кошти за погодженням з Радою закладу передаються у Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами, у дитячий будинок сімейного типу "Зарічнюки", на термінове лікування учнів інших шкіл міста, дітям мало захищених категорій школи, яких нараховується чимало.

 
Рівне:
weather.in.ua -  погода в Україні  - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Лічильник відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні162
mod_vvisit_counterВчора275
mod_vvisit_counterЗа тиждень1531
mod_vvisit_counterПопередній тиждень1254
mod_vvisit_counterЗа місяць3175
mod_vvisit_counterПопредній місяць8673
mod_vvisit_counterВсього882101

Online (на протязі 20 хв.): 2
Ваш IP: 3.232.96.22
,
Зараз: 2021-01-16 16:02