Наш Jou Tube канал

tenor

Вибрати мову

banner 275x320

logo-osvita.ua

4b1486cdfc6caff6f578f89e0d9e17d8

4 nav

rco logo

centr ocinjuvannja_jakosti

uon

370x150 roi_logo_6

rosvita-banner

rmmk

Педпреса

pedrada

533

270913-1

1 клас на 2018-19 н.р. PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 квітня 2018, 16:37

Список 1-а класу (дівчатка) на 2018-2019 н.р.

1. Адамчук Єва Дмитрівна

2. Альбах Валерія Вальдемарівна

3. Бойчук Софія Юріївна

4. Герман Анна Віталіївна

5. Гринь Діана Вікторівна

6. Гусак Вероніка Юріївна

7. Дума Анна Віталіївна

8. Жуковська Валерія Адамівна

9. Зілінська Марина Сергіївна

10. Ільницька Софія Олексіївна

11. Катеринчук Валерія Юріївна

12. Кір’янова Валерія Сергіївна

13. Копилова Ірина Анатоліївна

14. Коркуш Марія Олексіївна

15. Корчевна Ірина Миколаївна

16. Кричильська Каріна Іванівна

17. Лагнюк Поліна Тарасівна

18. Літвінчук Олена Олексіївна

19. Луцик Аніта Віталіївна

20. Махновська Вероніка Віталіївна

21. Морозюк Крістіна Максимівна

22. Мурашко Злата Ігорівна

23. Назарук Дарія Вадимівна

24. Парух Ілларія Олександрівна

25. Парфенюк Дарья Юріївна

26. Рачинець Юлія Сергіївна

27. Сайчук Софія Богданівна

28. Соколовська Злата Володимирівна

29. Тарновецька Емілія В’ячеславівна

30. Шліхта Софія Валентинівна


Список  1-б класу (хлопчики) на 2018-2019 н.р.

1. Бадій Данило Андрійович

2. Головайчук Петро Миколайович

3. Гресько Нікіта Олегович

4. Грицюк Олег Олександрович

5. Данилюк Тимофій Вікторович

6. Дмітрієв Максим Валентинович

7. Долінський Нікіта Олексійович

8. Кальмук Артур Миколайович

9. Кожевніков Микола Андрійович

10. Линка Лука Олегович

11. Літвінов Тимофій Павлович

12. Луцюк Михайло Максимович

13. Магулій Олександр Ігорович

14. Майстров Максим Андрійович

15. Міщур Артем Валерійович

16. Музиченко Кирило Сергійович

17. Ніколаєв Артем Вячеславович

18. Остапенко Остап Євгенійович

19. Панасюк Дмитро Романович

20. Пелех Артем Андрійович

21. Переходько Максим Вікторович

22. Поліщук Станіслав Андрійович

23. Пономаренко Захар Максимович

24. Ретман Дмитро Володимирович

25. Сасовський Даниїл Віталійович

26. Сенюх Матвій Романович

27. Сирота Богдан Олегович

28. Тимошенко Юрій Олегович

29. Трофімчук Максим Іванович

30. Янович Денис Сергійович

 

 
Рівне:
weather.in.ua -  погода в Україні  - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші партнери
  • 4.png
  • 331aad7-21.jpg
  • 10404858_1511440672450531_6642915776643052105_n.jpg
  • d5am14na_.jpg
  • flex-logo.jpg
  • img_1.jpg
  • logo 1.jpg
  • new_logo.jpg
  • normal_2029.jpg
  • photo.jpg
  • ukrainian_red_cross_symbol.jpg
  • zavantazenna11-20d23c8ac4.jpg
Опитуваня
Вам подобається навчатись в Престижі?
 
Лічильник відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні78
mod_vvisit_counterВчора312
mod_vvisit_counterЗа тиждень78
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3482
mod_vvisit_counterЗа місяць13063
mod_vvisit_counterПопредній місяць22161
mod_vvisit_counterВсього506925

Online (на протязі 20 хв.): 4
Ваш IP: 54.198.78.121
,
Зараз: 2018-04-22 07:05