Наш Jou Tube канал

tenor

Вибрати мову

banner 275x320

logo-osvita.ua

4b1486cdfc6caff6f578f89e0d9e17d8

4 nav

rco logo

centr ocinjuvannja_jakosti

uon

370x150 roi_logo_6

rosvita-banner

rmmk

Педпреса

pedrada

533

270913-1

Студія сучасного танцю "Lucky-Dance"


IMG 0165
 
   Гурток сучасного танцю працює в Рівненській класичній гімназії «Престиж» з вересня 2006 року під керівництвом Кректун Галини Василівни. Гурток об’єднує як учнів гімназійних класів, так і дітей, які навчаються в початковій школі. Також гурток активно співпрацює зі студією естрадної пісні, роблячи танцювальний супровід до пісень. Таким чином, репертуар виходить доволі різноманітний . В номерах використовуються акробатичні трюки, певні фігури класичного, народного, східного танців, елементи з рок-н-ролу, хіп-хопу та ін.

   Робота членів студії представлена на всіх шкільних святах, також приймалася участь у міському конкурсі пісенних колективів навчально-виховних закладів освіти у якості танцювального супроводу до конкурсної пісні.

   Основною метою роботи колективу є – сприяти естетичному вихованню та фізичному розвитку дітей, навчити їх використовувати своє тіло як засіб виразності та допомогти розкрити творчі здібності учнів. 

Основними завданнями роботи гуртка можна визначити настуні: 

  1. Гармонійний фізичний розвиток дитини під час її активного росту і допомога правильному становленню її кістково-м`язового апарату; вироблення апломбу, координації рухів, почуття ритму.

  2. Надання початкової хореографічної підготовки, виявлення нахилів та здібностей дітей, розвиток танцювальної виразності.

  3. Ознайомлення зі зразками різних напрямків та течій у хореографії.

  4. Прищеплення основних норм сценічної культури (правила поведінки під час виступу, за кулісами, під час генеральних чи зведених репетицій).

  5. Активний розвиток зорової та м’язової пам’яті.

  6. Вироблення вміння співставити музичний та лексичний матеріал, розуміти зв'язок музики і танцю, їх єдність та взаємодію.

  7. Розвиток творчих здібностей та уяви учнів. Дітям даються завдання самостійно скласти танцювальну зв’язку під заданий музичний супровід або змінити дану педагогом комбінацію (змінити положення рук, додати роботу плечей, голови і т.д.).

Також члени студії залучаються до проектування костюмів, роблячи ескізи свого бачення одягу до даного танцювального етюду, і їхня думка береться до уваги. Інколи діти приносять на заняття власний музичний матеріал, що дає педагогу можливість краще зрозуміти їх уподобання.

Змістом роботи гуртка сучасної хореографії є підготовка тіла до постановчої роботи, вивчення елементів, рухів, комбінацій до танців, постановка та вивчення етюдів, танців, композицій.

     Під час роботи увага приділяється підтриманню сприятливого психологічного клімату в колективі. Активно залучаються до спілкування між собою учні з різних класів (робота в парах, трійках). Даються завдання декільком гуртківцям поділити дітей на групи і відпрацьовувати з ними самостійно певний елемент (педагог в цей час ходить між групами, допомагає, підправляє). Таким чином економиться час і дається певне уявлення про роботу педагога (важко працювати в шумі, коли відволікають), що в подальшому дуже позитивно впливає на взаємозв’язок колективу і керівника.

     Учасники студії постійно працюють над правильною поставою, розвитком та зміцненням м’язів тіла, вироблення правильних, легких та чітких рухів.

     В колективі пропагується ведення здорового способу життя, дружні відносини між його членами, формування та розвиток художньо-естетичного смаку, високих духовних та моральних якостей.

ST-1 ST-2
IMG 0577 DSC 0025
IMG 0852 IMG 1141

 

Just move your body!

У рамках реалізації проекту естетичного виховання «У світі прекрасного», що традиційно проходить щороку у березні, керівники гуртків представляли батькам  та усім бажаючим відкриті заняття своїх творчих колективів, проводили цікаві та яскраві майстер-класи.

Так, 16 березня керівник гуртка сучасного танцю Кректун Галина Василівна провела  майстер-клас по вивченню елементів танцю у стилі диско для учнів 7-А класу.

Чому саме диско?   Відповідь проста – адже це запальний, драйвовий танець, який не втрачає своєї популярності і сьогодні.  Щоб навчитися танцювати диско, ти повинен просто відчувати ритм.  «Just move your body!»  – ось основний клич цього напрямку в хореографії. Кожен бажаючий може за досить короткий проміжок часу відчути себе справжнім танцівником, скажемо більше, навіть зіркою дискотеки.

У цьому змогли переконатися дівчата 7-А класу. Спочатку діти були коротко ознайомлені  з теоретичною частиною, дізналися про історію виникнення, розвитку, популяризації диско, атмосферу на танцполі та особливості цього стилю в одязі, зачісках та аксесуарах.

Після цього почалася практична частина, де учні оволоділи базовою лексикою стилю. А елементи костюма, фото, музика та відповідне освітлення допомогли зануритися в світ Disco. І на кінець заняття весь клас вже міг виконати танець, який ми склали по ходу майстер-класу та безпомилково відрізнити «диско» від інших стилів.

 

7
ST-5 ST-6
5 4


 Ритмічна гімнастика

 17 березня Кректун Галина Василівна провела відкрите заняття з ритмічної гімнастики для дівчат 3-А класу. Батьки з задоволенням відгукнулися на запрошення та прийшли подивитися на своїх дітей. Ми запропонували саме робочий варіант уроку, щоб глядачі могли оцінити всю кропітку працю, старання, піт та зусилля  до того, як ми побачимо дітей на сцені, з посмішкою, легко та невимушено  виконуючих  хореографічний номер. Також батьки ознайомилися зі схемою заняття, змогли прослідкувати, як правильно та послідовно розподіляється навантаження на різні групи м’язів відповідно до віку дітей та етапу заняття. 

Всі залишилися задоволеними та натхненими й надалі продовжувати займатися у гуртку. 

Пропонуємо вашій увазі наш невеликий фото-звіт:

1
3 2 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рівне:
weather.in.ua -  погода в Україні  - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Лічильник відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні134
mod_vvisit_counterВчора254
mod_vvisit_counterЗа тиждень1199
mod_vvisit_counterПопередній тиждень2037
mod_vvisit_counterЗа місяць6518
mod_vvisit_counterПопредній місяць8673
mod_vvisit_counterВсього885444

Online (на протязі 20 хв.): 5
Ваш IP: 3.239.233.139
,
Зараз: 2021-01-28 13:21