Наш Jou Tube канал

tenor

Вибрати мову

banner 275x320

logo-osvita.ua

4b1486cdfc6caff6f578f89e0d9e17d8

4 nav

rco logo

centr ocinjuvannja_jakosti

uon

370x150 roi_logo_6

rosvita-banner

rmmk

Педпреса

pedrada

533

270913-1

Військово-патріотичне виховання

History Ukraine_Army

Foto Andriy_yakovich

 Єфімов Андрій Якович -  заступник директора з виховної роботи, вчитель предмета "Захист Вітчизни", капітан запасу, керує роботою з організації військово-патріотичного виховання у Рівненській класичній  гімназії "Престиж".

 

 

 

  

 ЗАХОДИ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ У ГІМНАЗІЇ

003Закріплюємо знання на практиці PDF Друк e-mail
Новини - Військово-патріотичне виховання
Субота, 03 лютого 2018, 20:47

Закріплюємо знання на практиці

Вже стають доброю традицією відвідини в/ч 4240 учнями Рівненської класичної гімназії «Престиж». Ось і учора юнаки 10 кл. побували у знайомій військовій частині, де  для них було організоване практичне заняття за розділом «Вогнева підготовка» з неповного розбирання та збирання автомата Калашникова АК-74. Також старшокласники ознайомилися та потримали у руках зразки стрілецької зброї, що є на озброєнні Збройних сил України. Проводив заняття командир взводу старший лейтенант Сподар Тарас Романович. По-військовому чітко й лаконічно він розповів про тонкощі утримання та використання зброї, які трапляються у бойовій ситуації, адже сам знає це з досвіду перебування у зоні АТО. Цікавими й повчальними для хлопців були також довірливі бесіди у невимушеній обстановці з військовослужбовцями, які перебувають на строковій службі.

Дирекція гімназії висловлює подяку заступнику командира частини по роботі з особовим складом майору Іллюшину Сергію Віталійовичу за допомогу в організації заняття. Сподіваємося, попереду нас чекає ще чимало цікавих зустрічей.

IMG 20180202_135405_373 IMG 20180202_135402_038
IMG 20180202_135350_127 20180131 124725


 

IX міський літературно-краєзнавчий конкурс
для дітей та юнацтва
«Рівне
- місто моє»

 

Загальна тематика конкурсних робіт:

 

«Українська революція в історії м. Рівне»

(до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років)

IX міський літературно-краєзнавчий конкурс для дітей та юнацтва «Рівне - місто моє» проводиться з метою формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному вихованню особистості; збереження та усвідомлення знань про історію свого міста, поваги до своєї маленької Батьківщини, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; висвітлення подій Української революції 1917-1921 років.

Конкурс проводиться за інформаційної підтримки редакції газети «Сім днів» Рівненської міської ради.

Умови Конкурсу:

 

-         до участі запрошуються учні 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Рівне;

-         на Конкурс приймаються творчі роботи, написані українською мовою у жанрі прози та поезії (раніше не були опубліковані), які можуть супроводжуватися малюнками, фотографіями, аудіо- відеозаписами виконаними авторами;

-         орієнтовний об’єм - 2-3 рукописні або 1-2 друковані (14-й кегель, 1,5 інтервал) сторінки формату А-4 (за можливості в електронному варіанті);

-         електронна презентація (за бажанням);

-         кожному учаснику необхідно повідомити свої П.І.Б., рік народження, домашню адресу, контактні телефони, навчальний заклад, клас;

-         використання та обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

-         творчі роботи з позначкою «На конкурс» надсилаються до 1 серпня 2017 р. за адресою: 33027 м. Рівне, вул. Київська, 44 Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Короленка

 

Критерії оцінювання робіт:

 

-          оригінальність змісту та оформлення;

-          творчий підхід, креативність та відповідність темі;

-          грамотність та мовленнєве багатство;

-          використання додаткових матеріалів;

-          повнота розкриття теми;

-          власна думка щодо проблем, пов’язаних з тематикою;

-          комплексний та аналітичний підхід до вивчення теми;

-          охайність.

 

Підведення підсумків Конкурсу

 

За рішенням журі переможці Конкурсу нагороджуються:

-          грошовими преміями: за 1 місце - 150 грн., за II місце - 100 грн., за третє місце - 50 грн., заохочувальний приз - 25 грн.;

-          дипломами від управління культури Рівненського міськвиконкому;

-          подарунками від спонсорів та партнерів (при наявності).

 

Нагородження буде відбуватись під час урочистостей, приурочених до Дня міста.

Роботи учасників Конкурсу не рецензуються.

Висвітлення ходу Конкурсу

 

Оголошення про Конкурс, списки переможців та кращі роботи публікуються на сторінках газети «Сім днів» та розміщуються на сайті http://cbs.rv.ua

  

 

ГУРБИ  КЛИЧУТЬ 

Ми усі добре знаємо істину: щоб мати достойне майбутнє, треба пам?ятати звитяжне минуле. Ще краще, коли не просто з підручника дізнаватися про певні події та історичні факти, а мати змогу сьогодні доторкнутися до них, пережити їх серцем.

Саме це було головною метою військово-патріотичного вишколу «Рівне-Гурби-Пересопниця», який пройшов 7-9 червня 2017 року в урочищі Гурби Здолбунівського району. Серед команд 14 навчальних закладів міста була й команда РКГ «Престиж» на чолі з заступником директора з виховної роботи, вчителем Захисту Вітчизни Єфімовим Андрієм Яковичем.

Життя у таборі велося за армійським розпорядком, з підйомом о 6.30 ранку і відбоєм о 23.00. Усі три дні були розписані по годинах. Розподілені на групи юнаки відвідували заняття військово-спортивного спрямування, а саме з тактичної медицини, рукопашного бою, страйкболу, орієнтування на місцевості. Крім того до програми вишколу увійшли історико-краєзнавчі й культосвітні заходи: перегляд вистави «Недитячі ігри» у виконанні самодіяльного театру «Сонях», екскурсія до монастиря та відреконструйованої криївки вояків УПА. Ввечері ж біля багаття учні залюбки співали під гітару повстанські та сучасні українські пісні. Аж до заходу сонця зажурливо лунала над галявиною «Там під Львівським замком…» та бадьорила  «Надія є».

Завершився вишкіл екскурсією до музейного комплексу культурно-археологічного центру «Пересопниця», на території якого усім керівникам та учням були вручені подяки Рівненського міського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка.

Упродовж вишколу юнаки поглибили свої знання з історії визвольних змагань українського народу, удосконалили набуті на уроках Захисту Вітчизни військово-прикладні навички та отримали вагомий досвід життя у природніх умовах. І хоча були трохи втомлені, виявили безперечне бажання й надалі брати участь у подібних проектах. 

Комітет УПГ з питань інформації «Мегафон»


 
Лісовий вишкіл PDF Друк e-mail
Новини - Військово-патріотичне виховання
Середа, 31 травня 2017, 16:05

Лісовий  вишкіл

 01

Одним  з визначних традиційних заходів у Рівненській класичній гімназії «Престиж» є масові виїзди на початку та в кінці навчального року до лісового масиву смт. Козлин для проведення Дня здоров?я.  Не став виключенням і цей рік, коли 29 травня учні 5-10 класів відвідали своє улюблене місце.

Програма впродовж перебування на природі завжди досить насичена. Та серед розваг та спортивних змагань неодмінним є військово-спортивний вишкіл для юнаків та дівчат 9-10 кл. під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни, заступника директора з виховної роботи Єфімова Андрія Яковича.

Відразу по приїзді юнаки готують сектор для стрільби з пневматичної гвинтівки, розвішують мішені - кольорові надувні кульки. Для усіх охочих  повправлятися у влучності обов?язково проводиться інструктаж з безпеки життєдіяльності. Хоча влучити у кульку, що постійно хитається від вітерця, доволі непросто, вдачливих стрільців знаходиться чимало.

Після стрільб проводиться заняття з основ рукопашного бою, у ході якого дівчата вивчають елементи самозахисту, а юнаки удосконалюють набуту ударну техніку та вивчають прийоми захисту від нападника, озброєного ножем. Більш підготовлені беруть участь в учбово-тренувальних поєдинках.

Незважаючи на те, що заняття не є обов?язковими, оскільки сам виїзд передбачає відпочинок та й розваг, бажаючих ще раз випробувати себе завжди достатньо.

А коли ж заняття закінчилося, усі гуртом під гітару розучували пісню «Надія є», запропоновану Андрієм Яковичем як своєрідну ПРЕСТИЖівську візитівку.

 02 03
 04 05 

ПОНЮХАЛИ  ПОПРОХУ

         25 квітня у рамках навчально-польових зборів за програмою предмета Захист Вітчизни юнаки 11 класу Рівненської класичної гімназії «Престиж», як і всі випускники шкіл міста, побували на загальновійськовому полігоні смт. Любомирка. Це було підсумкове заняття з вивчення розділу «Вогнева підготовка».

Упродовж декількох годин юнаки працювали на трьох точках.  Спочатку було ознайомлення з тактико-технічними та бойовими характеристиками БМП-1 (бойової машини піхоти). Хлопцям випала нагода посидіти на броні та у відсіках для десанту справді бойової машини, адже вона повернулася з охопленого війною Донбасу. Потім повправлялися у розбиранні та збиранні АК-74. На останній точці, одягнувши каски та бронежилети й пройшовши додатково інструктаж з безпеки життєдіяльності, хлопці виконали початкову вправу стрільб з автомата Калашникова. І хоча мішені падали не у всіх, зате усі, як кажуть, нюхнули справжнього пороху.

001 002
003 004


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 6
Рівне:
weather.in.ua - погода в Україні - прогноз погоди в Україні на 3 та 5 днів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші партнери
 • 4.png
 • 331aad7-21.jpg
 • 10404858_1511440672450531_6642915776643052105_n.jpg
 • d5am14na_.jpg
 • flex-logo.jpg
 • img_1.jpg
 • logo 1.jpg
 • new_logo.jpg
 • normal_2029.jpg
 • photo.jpg
 • ukrainian_red_cross_symbol.jpg
 • zavantazenna11-20d23c8ac4.jpg
Опитуваня
Вам подобається навчатись в Престижі?
 
Лічильник відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні229
mod_vvisit_counterВчора320
mod_vvisit_counterЗа тиждень1150
mod_vvisit_counterПопередній тиждень1708
mod_vvisit_counterЗа місяць5492
mod_vvisit_counterПопредній місяць7323
mod_vvisit_counterВсього674270

Online (на протязі 20 хв.): 6
Ваш IP: 18.206.13.39
,
Зараз: 2019-08-22 11:59