У нас 49  гостей i учасників немає в мережі

   До визначних свят, приурочених Збройним силам України, а саме Дню захисника України, Дню українського козацтва, річниці утворення УПА, що визначаються 14 жовтня, у закладі відбувається чимало традиційних заходів військово-патріотичного спрямування, серед яких походи місцями бойової слави та військово-патріотичні вишколи за участі учнів 10-11 класів.

   Так, під час виїзду до лісового масиву смт.Козлин на спеціально відведених «точках» проводяться практичні заняття за розділами предмета Захист Вітчизни. У рамках програми з вогневої підготовки юнаки відпрацьовують прийоми ведення стрільби з різних положень на місці і в русі, використовуючи при цьому макети автоматів. На пристосованій, обмеженій спеціальною загороджувальною стрічкою галявині усі бажаючі вправляються у стрільбі з пневматичної гвинтівки. На розтягнутому між деревами шпагаті підвішуються різнокольорові кульки, по яких стріляють дівчата, а юнаки цілять у мішені, закріплені на картонних планшетах. Попередньо усі учні обов'язково проходять інструктаж з правил безпеки поводження зі зброєю та під час виконання навчальних стрільб. 

   На місці з тактичної підготовки юнаки відтреновують практичні навички роботи у складі мобільної групи, вчаться розподілятися за секторами годинника для ведення спостереження на місцевості, закріплюють застосування знаків оповіщення та взаємодії. Заняття викликають жвавий інтерес і у багатьох дівчат, які залюбки також проходять вишкіл та грають у солдатів, взявши у руки деревʼяні автомати.

   Не менш жвавим завжди є місце проведення заняття з удосконалення прийомів самооборони розділу «Прикладна фізична підготовка».  Юнаки закріплюють техніку ударів руками і ногами та захисту від них, вивчають прийоми звільнення від захватів, бажаючі беруть участь у навчально-тренувальних поєдинках.

   Після занять у дружньому колі навколо багаття старшокласники слухають та наспівують під гітару пісні вітчизняних виконавців на громадянську тематику, переглядають на планшетах патріотичні ролики.

   Саме таке поєднання навчання та відпочинку, де присутнє живе й розкуте спілкування зі старшокласниками, сприяє формуванню громадянської позиції та почуття патріотизму у сьогоднішнього молодого покоління.

001
002
003
004
006
007
009
010
011
012

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 40

Вчора 71

За тиждень 547

За місяць 2036

За увесь час 73013