У нас 116  гостей i учасників немає в мережі

Греко-римська боротьба

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
    Опубліковано у Гуртки
  • THURSDAY, 18 FEBRUARY 2021 00:00
Греко-римська боротьба

З метою розширення можливостей для успішного розвитку основних фізичних якостей та здібностей учнів, формування їхнього фізичного, психічного, духовного та соціального здоров`я, підвищення рівня загальної фізичної підготовленості у закладі діє гурток греко-римської боротьби. Керує гуртком учитель фізичної культури, кандидат у майстри спорту України з греко-римської боротьби Сергій Матвієнко.

     Навчальна програма гуртка складена відповідно до листа МОН України «Про навчальні програми з позашкільної освіти» від 19.08.2018 за № 1/9-417. Програма розроблена таким чином, щоб учні оволодівали навичками боротьби, отримували дозоване фізичне навантаження та позитивні емоції. До занять, які проводяться двічі на тиждень, залучаються хлопчики й бажаючі дівчатка 1-4 класів. Робота ведеться за двома рівнями підготовленості: початковий (1-й рік навчання) та основний (2-4 роки навчання).

   Відмінною рисою гуртка боротьби є різноманіття видів, форм та способів діяльності учнів, що дозволяє цілеспрямовано впливати на розвиток всіх основних функцій організму, робить заняття доступними для дітей молодшого шкільного віку, незалежно від статі та фізичної підготовленості.

  На заняттях гуртка греко-римської боротьби вирішуються наступні завдання: виховання здорових, всесторонньо розвинених, вольових і дисциплінованих школярів; оволодіння основами навичок фізкультурної діяльності оздоровчо-корегувальної та прикладної спрямованості; сприяння організації здорового і змістовного дозвілля учнів; навчання основам техніки спортивної боротьби і формування необхідних умінь і навиків для подальшого самовдосконалення; виховання  морально-вольових і психологічних якостей, інтересу і потреби до занять фізичними вправами; пропаганда фізичної культури і спорту серед школярів.

   У ході занять діти знайомляться з необхідними теоретичними знаннями, розучують загальнорозвивальні та спеціальні борцівські вправи, базові елементи гімнастики та акробатики, вивчають техніку виконання найпростіших прийомів, оволодівають навичками з техніки й тактики ведення греко-римської боротьби. Як і на уроках фізичної культури, значна частина занять відводиться на організацію ігрової діяльності.

    У процесі навчання і тренування вирішуються також виховні завдання. Керівник гуртка постійно працює над  вихованням у юних спортсменів любові до праці й навчання, почуття товариської підтримки, відповідальності, дисципліни, поваги до старших.

   Свої набуті технічні навички вихованці гуртка демонструють у ході навчально-тренувальних поєдинків, на внутрішньогрупових змаганнях та показових виступах до різноманітних свят.

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 37

Вчора 71

За тиждень 544

За місяць 2033

За увесь час 73010