У нас 51  гостей i учасників немає в мережі

Дитячий хор

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
    Опубліковано у Гуртки
  • MONDAY, 15 FEBRUARY 2021 00:00
Дитячий хор

Дитячий хоровий колектив «Співаночка» створений у 1995 році вчителем  музики Нагорною Іриною Петрівною. За час свого існування хор віднайшов свій стиль виконання, напрацював різножанровий репертуар, став одним із кращих колективів міста та області, досяг значних творчих успіхів. Освітній процес  здійснюється у відповідності до навчальних програм з позашкільної освіти, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, згідно з навчальним планом гімназії та розкладом занять хору.

       Мета діяльності колективу - виховання і розвиток дітей засобами музики, залучення їх до музичного мистецтва через вокально-хоровий жанр, ознайомлення учнів з кращими зразками світової класичної хорової спадщини та сучасної музики; розкриття та реалізації творчого потенціалу дитини, її креативних здібностей.

       У дитячому хорі «Співаночка» займається понад 70 вихованців. Колектив має два склади: молодший (підготовчий) –1класи (початковий рівень навчання) та старший (основний) –2-4 класи (вищий рівень навчання).

      Дитячий хор «Співаночка» постійно й наполегливо удосконалює  свою майстерність, виконуючи твори різного ступеня складності з музичним супроводом та без,  одноголосні та  двоголосні твори кантиленного та моторно-ритмічного плану, оволодіває різними видами вокалізації.   Фахівці відмічають чисту інтонацію, ясну дикцію, широкий динамічний, ритмічний, тембровий ансамбль, виразність співу, високу музичну культуру. Колектив має свій стиль виконання, який вирізняє його з-поміж інших хорових колективів, користується любов'ю та визнанням слухачів.

      Колектив «Співаночка» веде активне концертне життя. Він є постійним учасником традиційних гімназійних заходів: урочистостей з нагоди початку й закінчення навчального року, благодійних концертів до Дня Св.Миколая та Великодня, лінійок-реквіємів до памʼятних дат, свята талантів «Травневий дивограй». Завдяки систематичній та наполегливій праці на щорічних міських та обласних конкурсах-оглядах шкільних хорових колективів хор «Співаночка» виборює призові місця та прихильність слухачів. За плечима у колективу також і перемоги на всеукраїнських й міжнародних фестивалях.

       У 2018 році колектив вже четвертий раз поспіль підтвердив звання «зразкового». Це дозволяє стверджувати, що концертна та освітня діяльність колективу сприяє розвитку хорового мистецтва в Україні, а І.Нагорна не лише виховує в дітях гарний художній смак, любов до хорової музики та перлин світового мистецтва, а й формує ціннісне ставлення до надбань української національної культури.

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 40

Вчора 71

За тиждень 547

За місяць 2036

За увесь час 73013