У нас 39  гостей i учасників немає в мережі

Початкове технічне моделювання

Оцініть цей елемент
(1 Голосувати)
    Опубліковано у Гуртки
  • MONDAY, 15 FEBRUARY 2021 00:00
Початкове технічне моделювання

Початкове технічне моделювання - це перші кроки дитини до пізнання та розуміння світу техніки, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

     Залучення дитини до занять у гуртку початкового технічного моделювання - це спроби власної творчої діяльності, розвиток пізнавальної та розумової активності дитини, засвоєння вихованцями елементарних технічних уявлень і понять.

     Програма гуртка початкового технічного моделювання розрахована на роботу з учнями молодшого шкільного віку (5-10 років).

    Основні завдання гуртка «Початкове технічне моделювання»:

  • ознайомлення зі світом техніки, найпростішими технологічними процесами, елементарною електротехнікою, графічною грамотністю, технічним моделюванням, конструюванням і дизайном;
  • формування графічної грамотності, вмінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, виготовлення іграшок, сувенірів, листівок, аплікацій, витинанок, писанок, об’ємних поробок, рухомих іграшок, виробів з фанери, найпростіших авто-, авіа-, судно- і ракетомоделей; - набуття досвіду власної творчої діяльності;
  • розвиток конструкторських здібностей, просторового й логічного мислення, уяви, фантазії, здатності проявляти творчу ініціативу, вирішувати творчі завдання;
  • формування стійкого інтересу до технічної творчості, потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні;
  • виховання поваги до праці та людей праці, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, культури праці, доброзичливості й товариськості, уміння працювати в колективі.

    Кожне заняття включає теоретичний матеріал і практичну роботу. Поряд із груповими, колективними формами роботи проводиться індивідуальна робота з учнями, в тому числі при підготовці до змагань, виставок та інших масових заходів.

Керівник гуртка вносить зміни й доповнення в зміст програми, плануючи свою роботу з урахуванням інтересів гуртківців. Відповідно проводяться заняття з використанням паперу, картону, квілінгу, бісеру, ниток, природного матеріалу, фанери, тканини, пінопласту, застосуванням випалювачів та інших матеріалів. Окрім того передбачено організацію індивідуальної та самостійної пошуково-дослідницької діяльності гуртківців, залучення до технічної творчості, свободи вибору при виготовленні власних проектів (виробів).

      Вироби вихованців користуються великим попитом під час благодійних різдвяних та великодніх ярмарків, а також вручаються як нагороди іншим учням за вагомі досягнення у навчальній та позаурочній діяльності. Результатом діяльності гуртка є активна участь учнів у шкільних та міських виставкових вернісажах, конкурсах творчих робіт: «Екомода», «Годівничка для синички», «Новорічна композиція», «Український сувенір» тощо.

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 40

Вчора 71

За тиждень 547

За місяць 2036

За увесь час 73013