Роздрукувати цю сторінку

Народний танець

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Народний танець

Вже понад 20 років у закладі діє гурток народного танцю, вихованці якого об¢єднані колективом з чудовою назвою «Поліський віночок». Керує колективом відмінник освіти України Аксьонова Ірина Юріївна.

Робота колективу організовується відповідно до навчальної програми гуртка народного танцю, рекомендованої до використання МОН України (лист МОН України від 08.04.2016р. №1/11-4657).

Працює колектив у напрямку збереження народної танцювальної спадщини Поліського краю та знайомить учасників з окремими танцями України та народів світу. Репертуар колективу налічує понад 25 танцювальних композицій для вікової категорії дітей 6 – 10 років (1 – 4 класи). Склад колективу щороку оновлюється, поповнюється новими учасниками і налічує 
понад 80 осіб, які займаються у трьох групах. 

Метою роботи гуртка є розвиток фізичних якостей, виховання морально-вольових рис, організаційних здібностей та естетичних смаків дитини, ознайомлення з хореографічною спадщиною українського народу і подальший її розвиток, формування ціннісного ставлення особистості до мистецтва. 

Основними завданнями занять є:   

  • зміцнення опорно-рухового апарату;
  • закріплення правильної постави тулуба;
  • оволодіння простою лексикою народного танцю;
  • ознайомлення з народними мелодіями, темпами, ритмами;
  • ознайомлення з малюнками танцю (лінія, колона, коло, квадрат, діагональ);
  • ознайомлення з українським народним костюмом та предметним оформленням танцювального номеру (декорації, інвентар тощо).

  У 2007 році колективу присвоєно  звання «Зразковий художній колектив». Колектив завжди є активним учасником шкільних урочистостей, благодійних концертів «Благий Миколай», «Великодній дзвін»,  свята талантів «Травневий дивограй». Щорічно колектив бере участь в обласному конкурсі хореографічних колективів «Веселі закаблуки», де посідає призові місця (І місце - 2013, 2014, 2016, 2017р. р., ІІІ місце – 2013р., ІІ місце - 2014р.), та області (І місце - 2017 р., ІІ місце – 2015-2016р.р.,) Знаковою була участь у Всеукраїнському конкурсі талантів «Твій шанс» м. Луцьк 2013 р. ( І місце) та «Галицькі фрески» м. Тернопіль 2012 р. (ІІ місце). В рамках благодійного марафону «З вірою в майбутнє» «Поліський віночок» брав участь у фестивалі хореографічного мистецтва «ЕтноКолоПДМу» 2016, 2017 р.р. м. Рівне, де познайомився з провідними колективами народного мистецтва міста та області. Кожна участь у конкурсах чи концертах це сходинка у житті колективу. Учасники отримують масу позитивних емоцій та заряду енергії для подальших занять та звершень.