У нас 20  гостей i учасників немає в мережі

Школа патріотів

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
    Опубліковано у slideshow
  • WEDNESDAY, 17 FEBRUARY 2021 00:00
Школа патріотів

Система виховної діяльності ліцею, яка обов'язково включає і виховний аспект навчальних дисциплін, будується навколо єдиного духовного стрижня, аби забезпечити утвердження у молодіжному середовищі позитивного образу України як могутньої незалежної держави з унікальною культурною спадщиною.

Як показують події останніх років, забезпечення належним чином національного суверенітету і територіальної цілісності України потребує докорінного реформування вітчизняної системи виховання молоді, її спрямування на становлення свідомих громадян і патріотів української соборності. РАЛ «Престиж» усією діяльністю прагне зростити справжніх патріотів своєї країни, тому увесь освітній процес спрямований на створення єдиного середовища національно-патріотичного виховання. Формування ціннісного ставлення до держави, її історичних, культурних і духовних надбань є пріоритетом у формуванні загальнолюдських цінностей особистості ліцеїста. Результатом цього є комплексне, системне виховання громадянина-патріота не тільки у школі, а й поза її межами.

Впродовж навчального року у закладі відбувається реалізація декількох виховних проєктів, у кожному з яких обов'язково передбачається проведення заходів з національно-патріотичного виховання. Зокрема, впродовж реалізації проєкту «Ми діти твої, Україно!» проводяться заходи з відзначення пам'ятних дат з історії державотворення. До Дня Соборності України щороку проводиться традиційна загальношкільна акція «Єднаймо руки і серця», під час якої усі учні та вчителі утворюють живий ланцюг, яким з рук у руки передається прапор України. Дійство проходить на фоні відомих українських музичних творів та виголошування патріотичних гасел. Продовженням акції стає «мобільний міст єднання», коли усі бажаючі вітають зі святом своїх рідних та друзів не лише з інших міст та регіонів країни, а й тих, хто проживає чи тимчасово перебуває за її межами. Пізніше на величезній мапі з контурами держави з'являється Зірка Соборності з центром у м.Рівне, а проміння її сягає точок мобільного зв'язку. Ще одним заходом, який теж став традиційним для нашого ліцею, є вечір пам’яті «Герої не вмирають» до дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Підготовку цього заходу беруть на себе одинадцятикласники, адже глибоко усвідомлюють, що саме їм зовсім скоро розбудовувати свою державу. Кожного разу різний підхід, дещо інша форма, однак завжди один зміст – незгасна пам’ять про подвиг Героїв Майдану, про силу духу українського народу, про хоробрість синів та доньок України, які як і тоді, на Майдані Незалежності, так і зараз на Сході, боронять Батьківщину.

Невід’ємною складовою патріотичного виховання ліцеїстів є військово-патріотичне виховання, зорієнтоване на формування в учнівської молоді готовності відстоювати незалежність України, її державний суверенітет. Саме тому серед інших проєктів, що реалізуються у закладі, вагоме місце посідає проєкт військово-патріотичного виховання «Ми – нащадки славного роду». Традиційними заходами проєкту є відзначення знаменних дат: Дня українського козацтва та Дня захисника України, Дня Збройних сил України, Дня визволення міста Рівне від німецько-фашистських загарбників. До цих дат проходять змагання з військово-прикладних видів спорту за участі військовослужбовців військових частин міста, турніри ерудитів – знавців історії ЗСУ та військової справи, зустрічі з учасниками АТО/ООС, волонтерами. Юнаки та дівчата ліцею завжди є активними учасниками шкільних та міських навчально-тренувальних вишколів, походів місцями бойової звитяги. Взвод юнаків ліцею неодноразово ставав переможцем традиційного міського конкурсу патріотичної пісні та строю «Червона калина». У рамках вивчення предмета Захист України для учнів 10-11 класів організовуються екскурсії до військових частин ОК «Захід», що дислокуються у місті, та на військову кафедру Національного університету водного господарства та природокористування, яка є однією з кращих у західному регіоні.

"Престиж"

Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради - заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів комунальної форми власності.

Код ЄДРПОУ 3340816

№ у системі ІСУО 16578 

Код КОАТУУ 5610100000

Наші контакти

Наша адреса: 

вулиця Данила Галицького,15

місто Рівне, Україна, 33018

Електронна пошта:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон: (0362) 636545

Лічильник відвідувань нашого сайту (з 16.04.2021)

Сьогодні 38

Вчора 71

За тиждень 545

За місяць 2034

За увесь час 73011